با رأی نمایندگان؛
مجلس با تحقیق و تفحص از مجموعه «غار علیصدر» همدان موافقت کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تحقیق وتفحص از درآمدها، هزینه‌کرد و مدیریت شرکت سیاحتی علیصدر همدان موافقت کردند.
 ١٨:١٣ - شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

وضعیت نا بسامان اینترنت در شهرستان کبودراهنگ کودکان را به پشت بام مسجد کشاند!
باتوجه به فرارسیدن فصل سرما وضعیت دانش آموزان نامعلوم است.آیا هدف از تعطیلی مدارس جلوگیری از شیوع کرونا نیست؟ درحالی که این نوجوانان و کودکان مجبورند در پشت بام مسجد و در سرمای منطقه گل تپه گردهم ایند تا از درسشان عقب نمانند.
 ٢٠:١٠ - يکشنبه ٩ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
به بهانه هفته دولت
مثل رجایی باشیم
چاپلوسی و تعریف و تمجید نابجا کمک به مدیریت نیست بلکه انداختن آن مدیر در چاه است زیرا علاوه بر اینکه در مذهب ودین ما چاپلوسی عملی ناپسند ومذموم است؛ وقتی مدیر احساس کندکه همه کارهایش درست است و بخاطر تمجید نابجا ضعفها را نبیند بر ادامه اقدامات خود اصرارخواهد کرد وهم به خود وهم به جامعه و منابع ملی آسیب خواهد زد .
 ٢٣:٤٨ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام حاج حسین توسلی به مناسبت روز خبرنگار
خبرنگاری؛ فقط یک شغل نیست بلکه رسالت بزرگ آگاهی مردم ؛تولید فرهنگ ؛مطالبه وپاسخگویی و در یک کلام جانفشانی برای اطلاع از واقعیتها و بیان حقیقتهاست .خبرنگار زیان مردم وچشم مسئولان است؛خبرنگار نمی تواند نسبت به مشکلات مردم غافل و بی تفاوت باشد ؛خبرنگار سهل‌انگاری‌ها و کمبودهای موجود را می بیند و با سلاح قلم به جنگ آنها می رود او را خلع سلاح نکنید .
 ٠١:٠٨ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورود چشم انداز آینده به جمع رسانه های کشور
ین نشریه خبری تحلیلی خواهد بود و تلاش خواهد شد مسائل استان به صورت ریشه ای وکارشناسی بررسی و دیدگاههای مسئولان محترم ؛کارشناسان ومتخصصین و همچنین مردم و دغدغه مندان اخذ شود
 ٠١:١٨ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>