چاپ        ارسال به دوست

مجلس از هیچ تلاشی برای موفقیت دولت آینده فروگذارنخواهد کرد

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ گفت: بدون شک مجلس شورای اسلامی نهایت همکاری خود را با منتخب مردم خواهد داشت و از هیچ تلاشی برای موفقیت دولت آینده فروگذار نخواهد کرد.

فتح الله توسلی اظهار کرد: برگزاری سه انتخابات در ظرف چهار ماه در هیچ جای دنیا سابقه ندارد و این به خاطر وجود رهبری حکیم و آگاه بوده که آینده نگری و نگاه راهبردی اش به حکمرانی بی نظیر است.

وی با بیان اینکه انتخابات ۱۵ تیر ماه تیری بر قلب دشمنان این ملت بود که عزت وسربلندی ایران عزیز را نمی‌خواهند، افزود: ملت مقاوم، استوار و آگاه ایران اسلامی ملتی  است که خستگی را خسته کرده و با حضور  معنادار خود در مرحله دوم انتخابات، به کسانی که مرحله اول انتخابات را تحلیل وارونه می‌کردند، درس دادند که ملت ایران همواره حامی و پشتیبان این انقلاب است.

توسلی با تأکید براینکه این مشارکت پرشور و ارزشمند، مهر تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه‏‌مندی مردم بزرگ به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: اکنون که رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم. 

وی ضمن قدردانی از مردم به‌ویژه مردم شهرستانهای بهار و کبودراهنگ به خاطر مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی و تقدیر از کاندیداهای ریاست جمهوری  به‌خاطر حضور و تلاششان برای افزایش مشارکت، ارتقای منزلت ملی و افزایش قدرت ملی، خاطرنشان کرد: ضمن تبریک به دکتر پزشکیان به خاطر به دست آوردن رأی اکثریت مردم برای دولت آینده آرزوی موفقیت داریم و  از رهبری حکیم ایران، دستگاه‌های اجرایی، نظارتی، امنیتی، نظامی و انتظامی، خدماتی، رسانه‌ها، مطبوعات و فعالان فضای مجازی در سطح ملی ومنطقه‌ای و... به‌خاطر خلق این حماسه عظیم تقدیر می‌کنیم.


٢٣:١٩ - دوشنبه ١٨ تير ١٤٠٣    /    شماره : ٧٦٦    /    تعداد نمایش : ١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: