چاپ        ارسال به دوست

افتتاح رسمی نمایشگاه رسانه های ایران بعد از ۶ سال

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تعطیلی ۶ ساله‌ی این رویداد رسانه‌ای گفت: امروز در با حضور اسناد رسانه بعد از تعطیلی ۶ ساله نمایشگاه رسانه‌های ایران بازگشایی شد.
به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، در برگزاری از امور معطل مانده در حوزه فرهنگ و هنر که وقفه‌ای در برپایی آن اتفاق افتاده بود امروز با حضور اصحاب رسانه بازگشایی شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: ۴۵۰ رسانه در این رویداد حاضر شدند و این برای من و همکاران افتخاری است که در خدمت همه عزیزان باشیم.

اسماعیلی بیان کرد: از همه حاضران در این مراسم تشکر می‌کنم و عذر خواهی می‌کنم که برای برگزاری مراسم به دلیل تنگی جا دچار مشکل شدید. این مساله به دلیل استقبال خارج از انتظاری است که رخ داده و مایه مباهات و افتخار ماست و تشکر می‌کنم.

وی در پایان گفت: ان‌شاءالله که جامعه رسانه‌ای ما شامل همه خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران ، دبیران و سردبیران و مدیران رسانه‌ها، در کمال صحت و سلامتی، بتوانند ایران باعظمتمان و همچنین افتخارات بزرگی که مردم در گذشته و حال به دست آوردند و آینده درخشانی که پیش‌رو دارند را به‌خوبی ترسیم کنند.


١٩:٥٤ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٥٧٣    /    تعداد نمایش : ٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: