چاپ        ارسال به دوست

جناب استاندار محترم لطفاً شفاف صحبت کنید


جناب آقای شاهرخی استاندار محترم استان همدان اخیرا آمارهای جالبی ارائه کرده اند که در صورت صحت این آمارها باید ضمن تقدیر از ایشان بزودی شاهد جهش تولید و اشتغال در استان باشیم.
۱-ایشان اخیرا فرموده اند که فقط در سه ماه اول امسال استان همدان توانسته است هزار ویکصد وپانزده میلیاردتومان سرمایه را جذب کند.
ضمن تشکر لطفا سهم هر یک ازشهرستانها و حوزه هایی که سرمایه گذاری صورت گرفته و آدرس آن را عنایت فرمایید تا رسانه ها موضوع را راستی ازمایی نموده وبه مردم گزارش دهند
۲-جناب اقای استاندار از وجود ۷۲ پروژه ملی در استان همدان سخن می گویند لطفا فهرست تمام پروژه ها و میزان پیشرفت انها را در اختیار رسانه ها و مردم قرار دهید.ضمنا اخیرا مطلع شدیم که اعتبار عمرانی شهرستان کبودرآهنگ ۲۴, میلیارد تومان می باشد آیا با این اعتبار در شهرستان می شود پروژه ملی اجراکرد؟یا اصلا بهار و کبودراهنگ پروژه ملی ندارند؟
۳-اخیرا شاهد کلنگ زنی برخی پروژه ها در شهرستانهای مختلف استان بودیم و خدا را شاکریم که ان شا الله درسالهای آینده در محل این کلنگها پروژه های اجرا خواهد شد پروژه فراوری دولومیت با اعتبار حدود ۶۰۰میلیارد تومان در نهاوند یکی از این موارد است.
جناب آقای شاهرخی همچنین مدتی قبل از سرمایه گذاری ۶۰۰۰میلیارد تومانی بخش خصوصی در استان همدان سخن گفتند ؛مجددا درخواست می کنیم محل سرمایه گذاری؛نوع پروژه؛ سرمایه گذار و میزان جذب این سرمایه ها را اعلام کنند.
۴_خاطرم هست در سال ۱۳۹۵ استاندار محترم وقت در ملاقات بنده با ایشان صراحتا گفت که اعتبار چهاربانده کردن جاده بهاربه علصدر تامین شده و من(استاندار) شخصا با آقای نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه وبودجه صحبت کرده ام وبزودی پروژه آغاز می شود یک سال بعد یعنی درسال ۱۳۹۶جناب اقای پورمختار نماینده محترم وقت نامه ای را منتشر نمود که حاکی از دستور صریح وزیر وقت راه وشهرسازی برای تامین اعتبار جاده خلعت اباد به کبودرآهنگ بود ؛اکنون پنج سال از ملاقات بنده وقول استانداروقت و سه سال از دستور وزیر می گذرد وهیچ اقدامی صورت نگرفته است .اکنون سئوال این است:
آیا آمار وارقامی که بیان می کنید واقعی هستند؟اگر بله لطفا شفاف تمام اطلاعات پروژه ها وسرمایه های جذب شده را منتشرکنید
ثانیا آیا بهار وکبودراهنگ هم جزئی از استان محسوب می شوند یا برخی فکر می کنند دراین دوشهرستان کلنگ هم پیدا نمی شود که برای دلخوشی مردم وامیدواری شان به آینده چند پروژه هم دراین دو منطقه کلنگ زنی شود
ثالثا آیا این دوشهرستان از مناطق پر خطر هستند که وزرا که هیچ استاندار محترم هم سالی یکبار به این مناطق سر نمی زنند.؟
نهایتا اینکه آیا مسئولان و سرمایه گذاران خصوصی یا دولتی دو شهرستان را تحریم کرده اند . لطفاً به احترام مردم شفاف پاسخ این سئوالات را به مردم بیان فرمایید.
توسلی مدیر مسئول نشریه سیاسی اجتماعی چشم اندازه اینده و صدای کورنگ
سوم مرداد نود ونه


٢٣:٢٨ - يکشنبه ٣ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: