چاپ        ارسال به دوست

کرونا را جدی بگیرید!

کرونا را جدی بگیرید!
این روزها متاسفانه کشور درگیر ویروس کروناست؛ هر روز تعدادی از هم وطنان عزیز جان خود را از دست می دهند ؛ برخی از این افراد می توانستند زنده بمانند اگر به اصول ومراقبت های بهداشتی ؛رعایت فاصله اجتماعی؛عدم برگزاری وشرکت در مراسم اجتماعی مانند عروسی و غیره توجه کرده بودند .
امکانات دولت محترم و شبکه سلامت اندک است وبدون شک پاسخگوی این حجم از مراجعه نیست از طرف دیگر هجوم بیش از حد بیماران به شبکه های بهداشت و درمان هم می تواند حتی جان پزشکان و کادر درمانی را هم به خطر بیندازد لذا همه ما باید در حد توان کمک کنیم تا از این شرایط عبور کنیم .
اقدام دادستان محترم ؛رییس محترم شبکه بهداشت در بازدید از غار علیصدر وسایر اماکن عمومی و برخورد با کسانی که قانون شکنی می کنند و امنیت جانی مردم را به خطر می اندازند اقدامی شایسته و قابل تقدیر است .
همه ما وظیفه داریم به کسانی که رعایت نمی کنند گوشزد کنیم ؛اکنون سه روز است که زدن ماسک در سوئیس ودراماکن عمومی اجباری شده است مردم خودشان به هرکس که ماسک ندارد هشدار می دهند که ماسک بزنند والبته ماسک هم به وفور دراختیار مردم قرارگرفته است.
آسیب ها و تبعات این بیماری می تواند اقتصاد ملی ؛سلامت ملی و نهایتا امنیت ملی را دچارمشکل نماید زیرا مردم سرمایه ملی ما هستند و ازطرف دیگر هزینه های درمان بیماری سرسام اور و درمواردی غیر قابل جبران است لذا به هر دلیل که علاقمند هستید ومهمتراز همه جان خودتان ؛ مسئولان را در مبارزه با کرونا یاری دهید و مهمترین کمک رعایت توصیه های ستاد ملی کروناست .
به امید سلامتی همه بیماران و رفع این مشکل بزرگ بین المللی و بازگشت ارامش وآسایش به وطن عزیز ؛ جامعه اسلامی و جامعه جهانی .
ارادتمند مردم عزیز


٢٢:٥٩ - يکشنبه ٢٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥١    /    تعداد نمایش : ٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: